Jak założyć spółką z ograniczoną odpowiedzialnością?

Jak założyć spółką z ograniczoną odpowiedzialnością?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością staje się najbardziej popularną formą prowadzenia działalności. Spółka jednoosobowa lub wraz z wspólnikami pozwala na dostosowania formy prowadzenia spółki do potrzeb przedsiębiorcy. W Polsce średnio co kwartał przybywa około 10 000 nowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jak ogłosić upadłość konsumencką?

Jak ogłosić upadłość konsumencką?

W pierwszym kwartale 2020 roku w Polsce ogłoszono 2071 upadłości konsumenckiej. W Polsce coraz częściej osoby w problemach finansowych wnioskują o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Jest to rozwiązanie dla osób, które z powodu różnych zawirowań życiowych, popadły w zadłużenie, z którego nie są w stanie samodzielnie wyjść.

Czy można unieważnić kredyt frankowy?

Czy można unieważnić kredyt frankowy?

W latach 2006 – 2009 najbardziej popularną formą kredytowania było uzyskanie kredyty indeksowanego do franka szwajcarskiego. W tamtych czasach kurs franka szwajcarskiego kształtował się na poziomi 2,5 złotego.

Potrzebujesz pomocy?
Nie zwlekaj, zadzwoń, zapytaj!

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij