Sprawy karne

Sprawy karne

Podejrzany czy oskarżony? Czy w Polsce po zatrzymaniu można wyjść za kaucją? Te pytania mogą pojawić się w życiu każdej osoby. Dobry adwokat nie tylko odpowie na nie, ale też pomoże wyjść z problemów obronną ręką.

W ramach praktyki z powodzeniem prowadziłam liczne sprawy karne, w tym w sprawach o przestępstwa przeciwko mieniu (kradzież, przywłaszczenie, rozboje), przestępstwa prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu/środków odurzających czy też przestępstwa o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i przestępstwa związane z posiadaniem lub obrotem narkotykami. W każdym z tych przypadków pomoc obrońcy specjalizującego się w prawie karnym była kluczowa.

Realne zaangażowanie i pasja w prowadzonych sprawach karnych skutkowały wieloma znacznymi sukcesami. Miarą sukcesu jest zaufanie Klienta.

Adwokat ze specjalizacją prawo karne

Kancelaria adwokacka podejmująca sprawy z zakresu prawa karnego jest niezwykle potrzebna zwłaszcza w tych sytuacjach, w których pojawia się zagrożenie kary pozbawienia wolności. Pomoc adwokata w takich sytuacjach to nie tylko przygotowywanie pism procesowych. To również składanie wniosków i zażaleń.

Jako obrońca oferuję pomoc na każdym etapie postępowania karnego, od postępowania przygotowawczego, postępowania sądowego po postępowanie wykonawcze. Opracowanie strategii obrony już na wczesnym etapie postępowania pozwoli na skuteczną obronę i odsunięcie negatywnych konsekwencji dla podejrzanego.

Kancelaria znajduje się na terenie miasta Katowice, ale obsługuje tez klientów z innych miejscowości.

Potrzebujesz pomocy?
Nie zwlekaj, zadzwoń, zapytaj!

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij