Upadłości

Upadłości

Upadłość, stan niewypłacalności to nie są już terminy, które dotyczą tylko spółek czy firm. Ogłosić upadłość może nie tylko spółka, ale także osoba fizyczna (tzw. upadłość konsumencka).

Pensja nie wystarcza na życie i spłatę długów? Zakład pracy został zamknięty, a oszczędności wystarczą tylko na kilka miesięcy? To jest problem, który może dotknąć każdego.

Ważne, aby świadomie walczyć z taką sytuacją. Postępowanie upadłościowe dąży do oddłużenia i uregulowania sytuacji z wierzycielami. Co istotne, prawo upadłościowe może w tym pomóc, jeśli tylko tematem upadłości zajmie się kancelaria prawna mająca doświadczenie w tej dziedzinie.

Postępowania i prawo upadłościowe

Jako adwokat wielokrotnie pomagałam wyjść z zadłużenia i skutecznie przeprowadzić postępowanie upadłościowe (od przygotowania wniosku, po wsparcie prawne), zarówno w przypadku spółek i firm, jak i w sprawach, w których w grę wchodziła upadłość konsumencka.

Z każdej sytuacji, zarówno dotyczącej osoby fizycznej, jak i działalności gospodarczej, można znaleźć wyjście, trzeba tylko podjąć starania, żeby je znaleźć. Ugoda z wierzycielem lub ogłoszenie upadłości może być rozwiązaniem, a znajomość prawa upadłościowego jest w tym bardzo przydatna.

Potrzebujesz pomocy?
Nie zwlekaj, zadzwoń, zapytaj!

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij