Prawo spółek i prawo kontraktowe

Prawo spółek i prawo kontraktowe

Prowadzić firmę jako jednoosobowa działalność czy może jako spółka? Dlaczego spółka cywilna nie jest spółką? Warto świadomie zacząć prowadzenie działalności gospodarczej w formie dostosowanej do naszych potrzeb.

Prawo spółek i prawo kontraktowe - czym jest?

To obszary prawa, które mogą wydawać się na pozór skomplikowane, szczególnie, kiedy Twój czas angażują kwestie związane z bieżącym prowadzeniem biznesu. Rozpoczęcie prowadzenia działalności wiąże się z strategicznymi decyzjami, przy podjęciu których warto mieć fachowe wsparcie.

A jak już prowadzimy działalność pojawiają się inne pytania: czy podpisać tą umowę? Czy reklamacja jest zasadna? Jak odzyskać swoje pieniądze? Przedsiębiorca powinien koncentrować się na swoim biznesie, a nie na przepisach prawa.

W ramach prowadzonej kancelarii udzielam wparcia przedsiębiorcom na każdym etapie prowadzenia działalności: od jej założenia, aż po jej zakończenie lub przekształcenie.

Dzięki znajomości języka angielskiego oferuję doradztwo prawne także w zakresie umów oraz kontraktów międzynarodowych.

Potrzebujesz pomocy?
Nie zwlekaj, zadzwoń, zapytaj!

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij